סמבהבו בישראל
אירועים וסדנאות

על המפגשים האישיים


ניתן לקבוע בתיאום מראש מול ליאן, מפגשים אישיים עם סמבהבו בזמן ביקורו בארץ.

המפגשים האישיים הם דרך ייחודית ועמוקה, להתמודד עם נושאים שאתם מתמודדים בתוך עצמכם ובחייכם. בגישה הסומטית (=גופנית) אנחנו יוצרים דיאלוגים עם הגוף, ממיסים ופותרים סוגיות בתוכנו.
מפתיע לגלות את עומק ורמת הריפוי אשר זמינה לנו בטיפול גוף-נפשי. כאשר אנו נפתחים לאהבה שקיימת בתוכנו, כל מה שהכרנו שלא עבד, מוצא את דרכו ומתחיל לזרום. פתאום מתגלה משמעות חדשה והבנה.

 

"מגיל צעיר מאוד, הרגשתי שאני רוצה לעבוד עם אנשים. כשאנשים באים עם הכאב והסבל שלהם אין מסכות, אין זיוף. אני אוהב את האמת הזו, את הפתיחות, את כנות הלב. גם אם זה כרוך בסיפור דרמטי של אובדן, קונפליקטים או מצב חיים בלתי נסבל, הלב שלי פתוח, אוהב ומסביר פנים. כי הסיפור הזה הוא גשר מהלב שלי אל הלב של האחר. אני רק מעריך את האהבה הזאת של הלב. וזו הסיבה שהפכתי להיות מי שאני היום. להיות עם האני האמיתי של האדם, זה כמו להיות בנוכחות התופעה היפה ביותר בטבע, בליבה העמוקה ביותר של הקיום." סמבהבו

המלצות

Sambhavo היקר!

אני מאושרת עם זיכרונות הפגישות הפרטיות שלנו והמומה מהדרך הקלה, המדויקת, העדינה והטקטית שבחרת לעזור לגופי לעשות עבודה עמוקה ורבת עוצמה כדי להיפטר מכל התכנות השלילי וטראומת החיים הישנה שלי, אשר היו מטרידים בחיי בכל כך הרבה דרכים במשך עשרות שנים.

אלנה (רוסיה)

האותיות הגדולות:
המפגשים מתקיימים בתל אביב
בתיאום מראש בטלפון: 054-3971860


מחירים:
מפגש אישי (60-90 דקות) 475ש"ח
מפגש זוגי (90-120 דקות) 575ש"ח

לפרטים והרשמה:
ליאן 054-3971860 
Hafaka.Sam@gmail.com

ליצירת קשר והרשמה מלאו את הטופס: